GS 10
Weegschaal met glazen weegplateau- Vlak profiel slechts 1,9 cm
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau GS 10
Makkelijk op te bergen
Dankzij het vlakke profiel van slechts 19 mm is de Beurer GS 10 weegschaal met glazen weegplateau in stijlvol zwart bijzonder eenvoudig op te bergen - ideaal voor kleine badkamers.
- Vlak profiel slechts 1,9 cm
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
- Gemakkelijk af te lezen lcd-display
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 26 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 3,0 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,3 cm x 3,0 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 7,3 cm |
| EAN | 4211125756215 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 31,70 cm x 3,20 cm x 31,80 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,76 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 75621 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,5 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 1.90 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.