PS 240 Soft Grip
Personenweegschaal- Antislipoppervlak van rubber
- Invers, zwart display
- Groot lcd-display
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Personenweegschaal PS 240 Soft Grip
Personenweegschaal met rubber sta-oppervlak en verlicht zwart display - tot 180 kg
Het soft-grip oppervlak van de personenweegschaal van Beurer zorgt ervoor dat je aangenaam en veilig kunt staan. Het elegante roestvrijstalen plaatje en het verlichte zwarte display maken van de weegschaal een echte blikvanger in je badkamer.
- Antislipoppervlak van rubber
- Invers, zwart display
- Groot lcd-display
- Decoratief: elegant roestvrijstalen plaatje
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 33 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 4,1 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 8,2 cm x 4,1 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 8,2 cm |
| EAN | 4211125754150 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,50 cm x 4,10 cm x 31,60 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,66 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 75415 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,38 kg |
| Design | Speciaal sta-oppervlak |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Personenweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.20 cm x 30.20 cm x 2.10 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 5 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30,2 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Kunststof |
| Formaat sta-oppervlak | 30,2 cm x 30,2 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30,2 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 50 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.