BF 105
Diagnoseweegschaal- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Intuïtieve gebruikersbegeleiding in: D, GB, F, ES, I
- Afzonderlijk leverbaar: Toebehorenset bestaande uit een aluminium standaard en glazen voet
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Diagnoseweegschaal BF 105
Personenweegschaal met analyse van het hele boven-/onderlichaam en app-aansluiting tot 180 kg
Modern gezondheidsmanagement met de BF 105 van Beurer: Hij meet meer dan alleen je gewicht, om je te helpen je gezondheidsdoelen te bereiken. De diagnoseweegschaal bepaalt lichaamsvet, lichaamsvocht, spierpercentage, botmassa en caloriebehoefte bij activiteit en in rust. De grafische evaluatie en trendweergave bieden je een praktisch overzicht.
- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Intuïtieve gebruikersbegeleiding in: D, GB, F, ES, I
- Afzonderlijk leverbaar: Toebehorenset bestaande uit een aluminium standaard en glazen voet
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Draag de meetwaarden over naar de app met de computersoftware 'beurer HealthManager Pro USB-Uploader' en houd op elk moment overzicht over de medische waarden
- Grafische analyse en trendweergave
- Inclusief kruismeting met 8 elektroden voor nauwkeurige controle van de verschillende lichaamszones
- Nauwkeurige meting van het onder- en bovenlichaam met 8 elektroden
- Afneembaar draadloos bedienbaar display met blauwe verlichting
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- USB-kabel om de meetwaarden naar je computer te verzenden
- Extra grote XXL-cijfers
- Groot sta-oppervlak
- Gedetailleerde analyse van het hele lichaam met app-aansluiting


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Aanduiding lichaamsvet | 100 g |
| Vastgesteld | Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gesloten onderkant | Ja |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 22 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 4,8 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 12,2 cm x 4,8 cm |
| Bijzondere eigenschap display | afneembaar display |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 12,2 cm |
| EAN | 4211125748128 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 8 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 42,30 cm x 8,20 cm x 48,10 cm |
| Weergave op het display | Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,38 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 74812 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,53 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | Weegschaal:33.00 cm x 33.00 cm x 4.00 cmhandeenheid:21.20 cm x 7.70 cm x 4.40 cm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 33 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Roestvrij staal |
| Formaat sta-oppervlak | 33 cm x 33 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 33 cm |
| Inschakeltechnologie | Button-On |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth,USB |
| Trendweergave | Ja |
| Aantal gebruikers | 10 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.