GS 39
Weegschaal met glazen weegplateau met spraakfunctie- Gesproken taal uitschakelbaar
- 4 directe geheugenruimtes: eenvoudig opslaan en opvragen van de laatst gemeten waarde
- Groot sta-oppervlak
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau met spraakfunctie GS 39
Glazen personenweegschaal met spraakfunctie in 5 talen - tot 150 kg
Met de GS 39 weegschaal met glazen weegplateau van Beurer kun je je gewicht comfortabel laten oplezen op een zelf gekozen volume. Je kunt kiezen uit 5 verschillende talen. Het display met blauwe achtergrondverlichting is ook in donkere ruimtes goed afleesbaar.
- Gesproken taal uitschakelbaar
- 4 directe geheugenruimtes: eenvoudig opslaan en opvragen van de laatst gemeten waarde
- Groot sta-oppervlak
- Display met blauwe achtergrondverlichting
- Volume instelbaar
- Goed afleesbaar lcd-scherm
- Sta-oppervlak gemaakt van 6 mm dik veiligheidsglas
- Draagvermogen: 150 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 33 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 4,8 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 9,2 cm x 4,8 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 9,2 cm |
| EAN | 4211125744007 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 37,50 cm x 5,20 cm x 45,00 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,25 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 74400 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes | 4 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,94 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau met spraakfunctie |
| Productafmetingen (l x b x h) | 34.00 cm x 35.00 cm x 2.30 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 28 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 28 cm x 34 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 34 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Ja |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 150 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.