GS 410
Weegschaal met glazen weegplateau- Verlicht XXL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau GS 410
Glazen personenweegschaal met elegant ontwerp en grote cijfergrootte - tot 200 kg
Met een personenweegschaal van Beurer’s SignatureLine haal je design en functionaliteit in één apparaat in huis. De nauwkeurige designweegschaal GS 410 in stijlvol zwart vertelt je niet alleen betrouwbaar je lichaamsgewicht, maar past ook perfect in een modern ingerichte woning. Met het verlichte zwarte display en het door ons ontwikkelde lcd-lettertype is de weegschaal een echte blikvanger.
- Verlicht XXL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
- Extra grote XXL-cijfers
- Invers, zwart display
- Speciale cijfervorm
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 49 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 5,5 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 14,9 cm x 5,5 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 14,9 cm |
| EAN | 4211125735760 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 40,80 cm x 4,10 cm x 34,80 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,08 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 73576 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,62 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau |
| Productafmetingen (l x b x h) | 35.00 cm x 30.00 cm x 2.80 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 8 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 35 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 35 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 200 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.