BF 410 Signature Line White
Diagnoseweegschaal- Verlicht XL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Diagnoseweegschaal BF 410 Signature Line White
Weegschaal voor het meten van lichaamsvet met analyse van het hele lichaam, interpretatie van de meetwaarden en XXL-display - tot 200 kg
Een elegant design gecombineerd met een comfortabele XXL-breedte - of je nu een dieet volgt of spieren aan het opbouwen bent, met de BF 410-diagnoseweegschaal in stijlvol wit uit de Beurer Signature Line kun je met behulp van bio-elektrische impedantieanalyse een nog beter inzicht krijgen in je fysieke conditie en jouw streefdoel optimaliseren. Naast het lichaamsgewicht geeft de weegschaal ook andere belangrijke lichaamsgegevens weer, zoals het lichaamsvet of het calorieverbruik. Zo kun je je conditie nog beter beoordelen en je trainingsprogramma optimaal aanpassen.
- Verlicht XL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
- Speciale cijfervorm
- Extra grote XXL-cijfers
- Invers, zwart display
- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Nee |
| Vastgesteld | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 45 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 6,9 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 14,9 cm x 6,9 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 14,9 cm |
| EAN | 4211125735739 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 40,80 cm x 4,10 cm x 34,70 cm |
| Weergave op het display | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,16 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 73573 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Ja |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,7 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 35.00 cm x 30.00 cm x 2.80 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 8 mm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 35 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (superwit) |
| Formaat sta-oppervlak | 35 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Trendweergave | Ja |
| Aantal gebruikers | 10 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 200 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.