Bagageweegschaal LS 20 Eco
Batterijloze bagageweegschaal met Dynamo Power & hold-functie - tot 50 kg
Betrouwbare bagagecontrole met de LS 20 Eco van Beurer, altijd en overal. De bagageweegschaal overtuigt dankzij zijn batterijloze werking en is altijd gebruiksklaar. Door op de knop te drukken, activeer je de weegschaal en krijg je met de automatische hold-functie het exacte koffergewicht.
- Ideaal voor vliegreizen: nooit meer extra kosten voor te zware bagage
- Batterijloze bagageweegschaal - Dynamo Power
- Draagvermogen: 50 kg
- Afneembare bevestigingsriem voor ruimtebesparend opbergen
- Ook geschikt voor het wegen van andere voorwerpen
- Gemakkelijk af te lezen lcd-display
- Automatische hold-functie
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | g,kg,lb:oz,oz |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 1,6 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 3,0 cm x 1,6 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,0 cm |
| EAN | 4211125732134 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 19,00 cm x 4,60 cm x 6,50 cm |
| Weergave op het display | Gewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,1820 kg |
| Artikelnummer | 73213 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 94 g |
| Andere productkleur(en) | groen |
| Type voeding | dynamotechnologie |
| Naam product | Bagageweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.30 cm x 3.50 cm x 2.80 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afneembare bevestigingsriem | Ja |
| Riemlengte | 23 cm |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
01.03.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: LS 20 Eco
15.04.2019 | Geverifieerde aankoop
Product: LS 20 Eco