LS 06
Bagageweegschaal- Ideaal voor vliegreizen: nooit meer extra kosten voor te zware bagage
- Display met blauwe achtergrondverlichting
- Praktisch meetlint (1 m/3 ft)
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bagageweegschaal LS 06
Bagageweegschaal met hold-functie en praktisch meetlint - tot 40 kg
Met deze handige bagageweegschaal is te zware bagage tijdens vliegreizen voor jou geen probleem meer. Het gemakkelijk af te lezen lcd-display en de praktische hold-functie geven je snel informatie over het gewicht van je bagage.
- Ideaal voor vliegreizen: nooit meer extra kosten voor te zware bagage
- Display met blauwe achtergrondverlichting
- Praktisch meetlint (1 m/3 ft)
- Draagvermogen: 40 kg
- Afneembare bevestigingsriem voor ruimtebesparend opbergen
- Ook geschikt voor het wegen van andere voorwerpen
- Automatische hold-functie
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Extra functie | geïntegreerd meetlint |
| Instelbare eenheden | g,kg,lb,oz |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 1,2 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 3,1 cm x 1,2 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,1 cm |
| EAN | 4211125732127 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,60 cm x 6,40 cm x 16,50 cm |
| Weergave op het display | Gewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,14 kg |
| Artikelnummer | 73212 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 99 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Bagageweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 13.90 cm x 3.60 cm x 3.20 cm |
| Afneembare bevestigingsriem | Ja |
| Riemlengte | 23,0 cm |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.