MS 01
Mechanische personenweegschaal- Altijd klaar voor gebruik - geen batterijen nodig
- Aangenaam staan, dankzij het antislipoppervlak
- De klassieker met volledig zichtbare schaalverdeling
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Mechanische personenweegschaal MS 01
Personenweegschaal met analoge gewichtsweergave en antislipoppervlak - tot 120 kg
Met de goed afleesbare, analoge gewichtsweergave en het antislipoppervlak is de mechanische weegschaal MS 01 van Beurer een echte klassieker en past hij in elke badkamer.
- Altijd klaar voor gebruik - geen batterijen nodig
- Aangenaam staan, dankzij het antislipoppervlak
- De klassieker met volledig zichtbare schaalverdeling
- Onderhoudsvriendelijk sta-oppervlak


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 5 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 5,0 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,3 cm x 5,0 cm |
| Bijzondere eigenschap display | analoog display |
| Breedte display | 7,3 cm |
| EAN | 4211125710057 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 31,00 cm x 6,10 cm x 28,50 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,77 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 71005 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,56 kg |
| Design | Speciaal sta-oppervlak |
| Overbelastingsindicator | Nee |
| Naam product | Mechanische personenweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 26.50 cm x 26.00 cm x 5.30 cm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 27 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Kunststof |
| Formaat sta-oppervlak | 27 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Tarra-functie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 120 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 1000 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.