KS 36
Precisiekeukenweegschaal- Voor het wegen van kruiden, poeders of kleurpigmenten
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Kalibratiefunctie met justeergewicht
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Precisiekeukenweegschaal KS 36
Platte weegschaal voor de keuken met kalibratiefunctie en Magic-display
Echte precisie! De keukenweegschaal heeft een kalibratiefunctie met ijkgewicht en is perfect voor het wegen van kruiden en specerijen, poeders en kleurpigmenten.
- Voor het wegen van kruiden, poeders of kleurpigmenten
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Kalibratiefunctie met justeergewicht
- Extreem plat: slechts 20 mm
- Met handige weging met tarra functie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | g,oz |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vaatwasserbestendige kom | Nee |
| Kalibratiefunctie | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 10,2 mm |
| Kleur van de cijfers | rood |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 1,0 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 5,0 cm x 1,0 cm |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| Breedte display | 5,0 cm |
| EAN | 4211125704452 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,60 cm x 18,00 cm x 23,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,66 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 70445 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Geheugenfunctie | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 459 g |
| Voedingswaarde-analyse | Nee |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Nauwkeurig wegen | Ja |
| Naam product | Precisiekeukenweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.60 cm x 19.00 cm x 2.00 cm |
| Herinneringsfunctie: | Nee |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Slimme drinkregistratie | Nee |
| Ruimtebesparend ontwerp | Nee |
| Tarra-functie | Ja |
| Temperatuurweergave | Nee |
| Tijdweergave | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Lengte van het weegoppervlak | 11,5 cm |
| Materiaal weegoppervlak | Kunststof |
| Afmetingen van het weegoppervlak | 11,5 cm x 8,0 cm |
| Maximale belastbaarheid | 2 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 0,1 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.