Keukenweegschaal KS 25
Digitale keukenweegschaal met afneembare kom en verlicht display
Of je nu gaat bakken of koken, een praktische en nauwkeurige keukenweegschaal is bijna altijd een must om de juiste hoeveelheid ingrediënten te bepalen. De Beurer KS 25 keukenweegschaal staat je als betrouwbare en nauwkeurige assistent terzijde.
- Display met blauwe achtergrondverlichting
- De kom is vaatwasserbestendig
- Met handige weging met tarra functie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | g,kg,lb:oz |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Inhoud van de kom | 1,2 Liter |
| Vaatwasserbestendige kom | Ja |
| Formaat weegkom | 14,2 cm |
| Kalibratiefunctie | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 22 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 2,8 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 6,5 cm x 2,8 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 6,5 cm |
| EAN | 4211125704155 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 19,50 cm x 12,00 cm x 23,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,6400 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 70415 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Geheugenfunctie | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 460 g |
| Voedingswaarde-analyse | Nee |
| Andere productkleur(en) | zilver |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Nauwkeurig wegen | Nee |
| Naam product | Keukenweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 15.00 cm x 22.00 cm x 5.00 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Herinneringsfunctie: | Nee |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Slimme drinkregistratie | Nee |
| Ruimtebesparend ontwerp | Nee |
| Tarra-functie | Ja |
| Temperatuurweergave | Nee |
| Tijdweergave | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Diameter van het weegoppervlak | 14,3 cm |
| Materiaal weegoppervlak | Kunststof |
| Maximale belastbaarheid | 3 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 1 g |
Productbeoordelingen
2.5
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
12.10.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: KS 25
Top product!
27.02.2022 | Geverifieerde aankoop
Product: KS 25