KS 22
Keukenweegschaal- Klein en handzaam
- Weegoppervlak van geborsteld roestvrij staal
- Gemakkelijk af te lezen lcd-display
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Keukenweegschaal KS 22
Kleine, luxe keukenweegschaal met roestvrij stalen weegoppervlak en weging met tarra functie
De Beurer keukenweegschaal KS 22 met tarra-functie en fijne gewichtsindeling past met zijn roestvrijstalen weegoppervlak in elke keuken.
- Klein en handzaam
- Weegoppervlak van geborsteld roestvrij staal
- Gemakkelijk af te lezen lcd-display
- Met handige weging met tarra functie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | g,oz |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vaatwasserbestendige kom | Nee |
| Kalibratiefunctie | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 15 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 1,6 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 4,5 cm x 1,6 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 4,5 cm |
| EAN | 4211125704100 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,00 cm x 16,50 cm x 20,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,34 kg |
| Hold-functie | Nee |
| Artikelnummer | 70410 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Geheugenfunctie | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 230 g |
| Voedingswaarde-analyse | Nee |
| Design | Sandwichconstructie |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Nauwkeurig wegen | Nee |
| Naam product | Keukenweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.50 cm x 17.00 cm x 2.70 cm |
| Herinneringsfunctie: | Nee |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Slimme drinkregistratie | Nee |
| Ruimtebesparend ontwerp | Ja |
| Tarra-functie | Ja |
| Temperatuurweergave | Nee |
| Tijdweergave | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Lengte van het weegoppervlak | 11,0 cm |
| Materiaal weegoppervlak | Roestvrij staal |
| Afmetingen van het weegoppervlak | 11,0 cm x 11,0 cm |
| Maximale belastbaarheid | 3 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 1 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.