LR 400/401/405 reservefilter
Reservefilter1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Reservefilter LR 400/401/405 reservefilter
Reservefilter voor de luchtreiniger LR 400/401
Om ervoor te zorgen dat jouw luchtreiniger met een blijvend hoog vermogen je omgevingslucht kan reinigen, is het belangrijk om het filter regelmatig te vervangen. Het reservefilter is bedoeld voor gebruik met de Beurer luchtreinigers LR 400 en LR 401.


Technische Details
| EAN | 4211125693091 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 16,50 cm x 19,30 cm x 19,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,55 kg |
| Artikelnummer | 69309 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 410 g |
| Naam product | Reservefilter |
| Te gebruiken met | (E) LR 405 DIR, LR 401 WIFI / BT, (A1) LR 400 WIFI / BT |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.