LR 400
App-gestuurde luchtreiniger- Comfortabele bediening thuis of onderweg met de app 'beurer FreshHome'
- Gekleurde indicator geeft de actuele luchtkwaliteit van de kamer weer
- Extra reiniging door inschakelbaar ultraviolet licht
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
App-gestuurde luchtreiniger LR 400
Luchtreiniger met drielaags filtersysteem en app-besturing tot 69 m²
De intelligente luchtreiniger van Beurer overtuigt door een modern ontwerp en krachtige prestaties. Door zijn vorm worden pollen, huisstof, dierenharen, geurtjes, diverse bacteriën en virussen rond de luchtreiniger aangezogen en uit de lucht gefilterd. Met behulp van de intelligente automatische functie kun je ontspannen achterover leunen, terwijl de LR 400 zelf de juiste instelling vindt. Hij detecteert fijnstof met een deeltjesgrootte van 2,5 μm en past zijn reinigingniveau aan de omgevingslucht aan. Voor een betere luchtkwaliteit en meer welzijn.
- Comfortabele bediening thuis of onderweg met de app 'beurer FreshHome'
- Gekleurde indicator geeft de actuele luchtkwaliteit van de kamer weer
- Extra reiniging door inschakelbaar ultraviolet licht
- Smart Sensor: detecteert fijnstof met een grootte van minstens 2,5 µm
- Slimme automatische modus: detecteert deeltjes van 2,5 µm en past zijn reinigingsniveau aan de omgevingslucht aan
- Nachtmodus: fluisterstille werking en uitgeschakeld bedieningspaneel
- Met de app 'beurer FreshHome' individuele luchtreinigingsschema's opstellen
- Gedetailleerd dag-, week- en jaaroverzicht van de luchtkwaliteit binnen, in de app 'beurer FreshHome'
- Weergave van nuttige tips voor het verbeteren van de luchtkwaliteit in de ruimte via de app 'beurer FreshHome'
- Verlicht bedieningspaneel
- Voor ruimtes met een oppervlak tot 69 m²1)
- Luchtreiniging door een drielaags filtersysteem (voorfilter + HEPA H13-filter2) + actieve koolstof)
- Testen tonen: Drielaags filtersysteem met HEPA H13-filter3) filtert deeltjes van 0,02 μm (virussen zijn gewoonlijk 0,02-0,3 μm groot), tot ten minste 95%4). Deeltjes met een grootte ≥ 0,3 μm worden zelfs voor 99,95% verwijderd.


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Luchtreinigingstechnologie | drielaags filtersysteem |
| Luchtdebiet | 266 m³/h |
| Automatische bediening | Ja |
| Zelfregelende bevochtiging | Nee |
| Draagbaar | Nee |
| Connect-product | Ja |
| Traploos instelbaar | Nee |
| Uitneembare watertank | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125693077 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| Aantal ventilatorstanden | 4 |
| Filter vervangen indicator | Ja |
| Filtercapaciteit | 99,95 % |
| Levensduur van het filter | 4320 Uur, |
| Filtertype | Actieve-koolfilter,HEPA-filter H13,Voorfilter |
| Type fijnstofsensor | Smart Sensor |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 29,11 cm x 29,10 cm x 55,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,07 kg |
| Verlicht bedieningselement | Ja |
| Ionenfunctie | Nee |
| Artikelnummer | 69307 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Maximale grootte van de ruimte | 69 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 3,3 kg |
| Nachtmodus | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | App-gestuurde luchtreiniger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 50.50 cm x 21.50 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Sensor-touchbediening | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Turbomodus | Ja |
| Ultraviolet licht inschakelbaar | Ja |
| Maximaal volume | 52 dB |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.