Filterset LR 300/310 reservefilter
Combifilter (HEPA-filter klasse H13 + actieve kool) voor luchtreiniger LR 300 & 310
Compatibel met de Beurer luchtreiniger LR 300 en LR 310.


Technische Details
| EAN | 4211125693022 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,51 cm x 3,50 cm x 33,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,56 kg |
| Artikelnummer | 69302 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 380 g |
| Naam product | Filterset |
| Te gebruiken met | (A1) LR 310 |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
24.06.2022 | Geverifieerde aankoop
Product: LR 300/310 reservefilter
26.12.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: LR 300/310 reservefilter
22.12.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: LR 300/310 reservefilter