LB 55
Luchtbevochtiger- Warmwaterverdampertechnologie: hygiënisch, geurloos, bacterie-arm
- Geschikt voor ruimtes tot 50 m²
- Uitneembare watertank
Luchtbevochtiger LB 55
Luchtbevochtiger met afneembaar watertank van 6 l en kalkpads tot 50 m²
Nooit meer droge ogen of geïrriteerde luchtwegen – met de luchtbevochtiger LB 55 van Beurer zorg je voor een optimale relatieve luchtvochtigheid en daarmee voor een aangenaam binnenklimaat in je huis.
- Warmwaterverdampertechnologie: hygiënisch, geurloos, bacterie-arm
- Geschikt voor ruimtes tot 50 m²
- Uitneembare watertank
- Geluidsarme werking
- Waterniveauvenster
- Incl. kalkpads tegen te snelle verkalking


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Instelling van de gewenste luchtvochtigheid | Nee |
| Verstelbare sproeier | Ja |
| Automatische bediening | Nee |
| Zelfregelende bevochtiging | Nee |
| Handvat | Nee |
| Draaggrepen | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Traploos instelbaar | Nee |
| Uitneembare watertank | Ja |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125686055 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Aantal ventilatorstanden | 2 |
| Filter vervangen indicator | Nee |
| Filterdroogfunctie | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 26,80 cm x 34,00 cm x 38,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,71 kg |
| Bevochtigingstechnologie | Warmwaterverdampertechnologie |
| Verlicht bedieningselement | Nee |
| Verlichte neveluitlaat | Nee |
| Artikelnummer | 68605 |
| Controle-led | Ja |
| Type netstekker | Schuko-stekker |
| Maximale bevochtigingsuitvoer per uur 1 | 400 Milliliter |
| Maximale bevochtigingsuitvoer per uur 2 | 400 Milliliter |
| Maximale grootte van de ruimte | 50 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,98 kg |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Luchtbevochtiger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 31.00 cm x 23.00 cm x 35.00 cm |
| Afneembare watertank | Nee |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Tankinhoud | 6 Liter |
| Garantie | 3 jaar |
| Soort waterontkalking | antikalkpads |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Geschikt voor in water oplosbare etherische oliën | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.