LV 50/LB 12 reservefles
Reservefles1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Reservefles LV 50/LB 12 reservefles
Waterfles als watertank voor tafelventilator LV 50 en luchtbevochtiger LB 12
Reservewaterfles als afneembare watertank voor gebruik met de Beurer luchtventilator LV 50 en luchtbevochtiger LB 12.


Technische Details
| EAN | 4211125684037 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 16,80 cm x 6,00 cm x 6,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,04 kg |
| Artikelnummer | 68403 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 30 g |
| Naam product | Reservefles |
| Te gebruiken met | (A2) LV 50 Fresh Breeze |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.