Speciaal zeezout maremed® speciaal zout
Speciaal zeezout uit natuurlijk zout voor gebruik met de maremed® MK 500
Speciaal zeezout, voor gebruik met de Beurer maremed® MK 500 zeelucht-simulator.Dit zout wordt uitsluitend gemaakt van natuurlijke zouten en bevat meer dan 65 sporenelementen. Door middel van complexe mengtechnieken worden natuurlijke zouten en sporenelementen tot een concentraat van de oceaan gemaakt. Zeewater dat met maremed® speciaal zeezout is bereid, is niet te onderscheiden van natuurlijk zeewater.


Technische Details
| EAN | 4211125681234 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 13,60 cm x 12,70 cm x 19,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,4730 kg |
| Artikelnummer | 68123 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 1,32 kg |
| Naam product | Speciaal zeezout |
| Te gebruiken met | MK 500 + Salz ONP 625g Salz 1 St. , Messbecher |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
12.07.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: maremed® speciaal zout
Ik kan de geadverteerde voordelen niet bewijzen