Combiset maremed® combiset
Combiset met voorfilter, waterfilter en speciaal zeezout voor de maremed® MK 500
Combiset, voor gebruik met de Beurer maremed® MK 500 zeelucht-simulator


Technische Details
| EAN | 4211125681210 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,00 cm x 25,00 cm x 22,30 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,90 kg |
| Artikelnummer | 68121 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 1,54 kg |
| Naam product | Combiset |
| Te gebruiken met | MK 500 + MK 500 Kombi Set |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
15.11.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: maremed® combiset
Zeeklimaat