LB 45
Luchtbevochtiger- Microscopisch fijne verneveling door ultrasoon geluid
- Geschikt voor ruimtes tot 30 m²
- Geluidsarm: ook te gebruiken in de slaapkamer
Luchtbevochtiger LB 45
Luchtbevochtiger met afneembare watertank van 4 l en verstelbare nevelsproeiers tot 30 m²
De LB 45 luchtbevochtiger van Beurer bevochtigt de omgevingslucht met behulp van energiebesparende en geluidsarme ultrasone bevochtigingstechnologie en zorgt zo voor een goed binnenklimaat, vooral in het koude seizoen. De bevochtigingsuitvoer kan individueel worden ingesteld en de stille werking maakt gebruik 's nachts of op kantoor mogelijk.
- Microscopisch fijne verneveling door ultrasoon geluid
- Geschikt voor ruimtes tot 30 m²
- Geluidsarm: ook te gebruiken in de slaapkamer
- Geschikt voor geurverspreiding in de ruimte met etherische oliën
- Afneembare tank met zichtbaar waterniveau
- Gekleurde wateniveau-indicator van de tank
- Twee verstelbare 360°-nevelsproeiers
- Anti-kalkfilter tegen te snelle verkalking door hard water
- Incl. anti-kalkfilter


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Instelling van de gewenste luchtvochtigheid | Nee |
| Verstelbare sproeier | Ja |
| Automatische bediening | Nee |
| Zelfregelende bevochtiging | Nee |
| Handvat | Nee |
| Draaggrepen | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Traploos instelbaar | Ja |
| Uitneembare watertank | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125681074 |
| Eenvoudig te reinigen | Nee |
| Filter vervangen indicator | Nee |
| Filterdroogfunctie | Nee |
| Levensduur van het filter | 3 Maand(en) |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 19,00 cm x 25,60 cm x 35,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,05 kg |
| Bevochtigingstechnologie | Ultrasone bevochtigingstechnologie |
| Verlicht bedieningselement | Nee |
| Verlichte neveluitlaat | Nee |
| Artikelnummer | 68107 |
| Controle-led | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Maximale bevochtigingsuitvoer per uur 1 | 300 Milliliter |
| Maximale grootte van de ruimte | 30 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,54 kg |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | Luchtbevochtiger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 21.50 cm x 14.70 cm x 31.70 cm |
| Afneembare watertank | Ja |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Tankinhoud | 4 Liter |
| Garantie | 3 jaar |
| Soort waterontkalking | Anti-kalkfilter |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Geschikt voor in water oplosbare etherische oliën | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.