LB 44
Technische Details
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125681050 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 29,00 cm x 16,80 cm x 37,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,02 kg |
| Artikelnummer | 68105 |
| Type netstekker | Euro platte stekker |
| Maximale bevochtigingsuitvoer per uur 1 | 220 Milliliter |
| Maximale grootte van de ruimte | 25 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,37 kg |
| Productafmetingen (l x b x h) | 25.00 cm x 12.00 cm x 34.00 cm |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Tankinhoud | 2,8 Liter |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.