LR 401
App-gestuurde luchtreiniger- Comfortabele bediening thuis of onderweg met de app 'beurer FreshHome'
- Luchtreiniging door een drielaags filtersysteem (voorfilter + HEPA H13-filter1) + actieve koolstof)
- Voor ruimtes met een oppervlak tot 69 m²2)
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Voor schone lucht in huis

Slimme automatische modus
De LR 401 beschikt over een slimme automatische modus die de luchtkwaliteit continu analyseert en de reinigingsprestaties automatisch aanpast. Via de beurer FreshHome-app controleer je eenvoudig de actuele status en instellingen.

Krachtige filterprestaties
De aangezogen lucht stroomt door een drietraps filtersysteem dat deeltjes tot 0,02 µm filtert. Zo filtert het systeem 99,95% van de deeltjes uit de lucht, zoals bacteriën, virussen, fijnstof en pollen.

Geschikt voor grote ruimtes
Met een CADR-waarde (Clean Air Delivery Rate) van ca. 266 m³/u* is de luchtreiniger geschikt voor ruimtes tot 69 m². Zo geniet je ook in grotere ruimtes van schone, gefilterde lucht.
*NRCC-54013-2011
*NRCC-54013-2011

Krachtige Luchtreiniging
Tests tonen aan dat het drietraps filtersysteem met HEPA H13-filter deeltjes vanaf 0,02 µm met minstens 95% filtert*. Deeltjes vanaf 0,3 µm worden zelfs tot 99,95% uit de lucht gefilterd.
Naast de grootte van de ruimte speelt ook de reinigingssnelheid een belangrijke rol bij het kiezen van een luchtreiniger. De Clean Air Delivery Rate (CADR) laat zien hoeveel kubieke meter lucht per uur wordt gereinigd. Hoe hoger de CADR-waarde, hoe efficiënter de luchtreiniger werkt en hoe beter hij geschikt is voor grotere ruimtes**.
*Ter vergelijking: virussen hebben volgens de Duitse autoriteit: de 'Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung' doorgaans een grootte van 0,02–0,3 µm.
**Bij een plafondhoogte van 2,4 m
Naast de grootte van de ruimte speelt ook de reinigingssnelheid een belangrijke rol bij het kiezen van een luchtreiniger. De Clean Air Delivery Rate (CADR) laat zien hoeveel kubieke meter lucht per uur wordt gereinigd. Hoe hoger de CADR-waarde, hoe efficiënter de luchtreiniger werkt en hoe beter hij geschikt is voor grotere ruimtes**.
*Ter vergelijking: virussen hebben volgens de Duitse autoriteit: de 'Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung' doorgaans een grootte van 0,02–0,3 µm.
**Bij een plafondhoogte van 2,4 m
App-gestuurde luchtreiniger LR 401
Slimme luchtreiniging in een modieus design
De slimme luchtreiniger van Beurer past met zijn stijlvolle stoffen hoes perfect in elk interieur. Met de slimme sensor herkent de reiniger fijnstof met een grootte van 2,5 μm. Het apparaat filtert pollen, huisstof, haren van dieren, geurtjes, diverse bacteriën en virussen uit de lucht. De 'beurer FreshHome'-app maakt een eenvoudige bediening mogelijk. Voor nog meer comfort past de LR 401 zijn reinigingniveau automatisch aan de omgevingslucht aan en zorgt zo voor een continu aangename luchtkwaliteit.
- Comfortabele bediening thuis of onderweg met de app 'beurer FreshHome'
- Luchtreiniging door een drielaags filtersysteem (voorfilter + HEPA H13-filter1) + actieve koolstof)
- Voor ruimtes met een oppervlak tot 69 m²2)
- Stijlvol ontwerp dankzij stoffen bekleding
- Gekleurde indicator geeft de actuele luchtkwaliteit van de kamer weer
- Extra reiniging door inschakelbaar ultraviolet licht
- Smart Sensor: detecteert fijnstof met een grootte van minstens 2,5 µm
- Slimme automatische modus: detecteert deeltjes van 2,5 µm en past zijn reinigingsniveau aan de omgevingslucht aan
- Nachtmodus: fluisterstille werking en uitgeschakeld bedieningspaneel
- Met de app 'beurer FreshHome' individuele luchtreinigingsschema's opstellen
- Gedetailleerd dag-, week- en jaaroverzicht van de luchtkwaliteit binnen, in de app 'beurer FreshHome'
- Weergave van nuttige tips voor het verbeteren van de luchtkwaliteit in de ruimte via de app 'beurer FreshHome'
- Verlicht bedieningspaneel
- Testen tonen: Drielaags filtersysteem met HEPA H13-filter3) filtert deeltjes van 0,02 μm (virussen zijn gewoonlijk 0,02-0,3 μm groot), tot ten minste 95%4). Deeltjes met een grootte ≥ 0,3 μm worden zelfs voor 99,95% verwijderd.


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Luchtreinigingstechnologie | drielaags filtersysteem |
| Luchtdebiet | 266 m³/h |
| Automatische bediening | Ja |
| Zelfregelende bevochtiging | Nee |
| Draagbaar | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Ja |
| Traploos instelbaar | Nee |
| Uitneembare watertank | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125680138 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Aantal ventilatorstanden | 4 |
| Filter vervangen indicator | Ja |
| Filtercapaciteit | 99,95 % |
| Levensduur van het filter | 4320 Uur, |
| Filtertype | Actieve-koolfilter,HEPA-filter H13,Voorfilter |
| Type fijnstofsensor | PM 2.5 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 29,00 cm x 29,20 cm x 55,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,09 kg |
| Verlicht bedieningselement | Ja |
| Ionenfunctie | Nee |
| Artikelnummer | 68013 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Maximale grootte van de ruimte | 69 m² |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 3,89 kg |
| Nachtmodus | Ja |
| Type voeding | werkt op netvoeding met netsnoer |
| Naam product | App-gestuurde luchtreiniger |
| Productafmetingen (l x b x h) | 50.50 cm x 21.50 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Veiligheidsuitschakeling | Ja |
| Sensor-touchbediening | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Turbomodus | Ja |
| Ultraviolet licht inschakelbaar | Ja |
| Maximaal volume | 52 dB |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.