LR 220 reservefilter
Reservefilter1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Reservefilter LR 220 reservefilter
Reservefilter voor de luchtreiniger LR 220
Reservefilter, compatibel met de Beurer luchtreiniger LR 220.


Technische Details
| EAN | 4211125680077 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 17,21 cm x 17,20 cm x 10,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,33 kg |
| Artikelnummer | 68007 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 240 g |
| Naam product | Reservefilter |
| Te gebruiken met | (A3) LR 220 |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.