HM 16
Thermo-hygrometer- Smiley-indicatie::) = 20-25 °C, 30-60% ideale luchtvochtigheid :I = willekeurige temperatuur, < 30% te lage luchtvochtigheid :( = willekeurige temperatuur, >60% luchtvochtigheid (vochtig)
- Maximale/minimale weergave van temperatuur en relatieve luchtvochtigheid
- Ideaal voor in de keuken, thuis en op kantoor
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Thermo-hygrometer HM 16
Perfecte regeling van temperatuur en luchtvochtigheid
Met de HM 16 thermo-hygrometer van Beurer heb je altijd zicht op je omgevingslucht. Hij toont je de temperatuur en luchtvochtigheid en rangschikt de waarden aan de hand van een smiley-indicatie.
- Smiley-indicatie::) = 20-25 °C, 30-60% ideale luchtvochtigheid :I = willekeurige temperatuur, < 30% te lage luchtvochtigheid :( = willekeurige temperatuur, >60% luchtvochtigheid (vochtig)
- Maximale/minimale weergave van temperatuur en relatieve luchtvochtigheid
- Ideaal voor in de keuken, thuis en op kantoor
- Uitklapbare tafelstandaard
- Ophangmogelijkheid voor muurbevestiging
- Eenvoudig af te lezen display van 7,5 x 5,4 cm


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Wisselen tussen °C/°F is mogelijk | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Nee |
| Bevestiging van apparatuur | Ophangmogelijkheid,Set voor de muurbevestiging |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 5,4 cm |
| Weergave relatieve luchtvochtigheid | Ja |
| Displayformaat | 7,5 cm x 5,4 cm |
| Breedte display | 7,5 cm |
| EAN | 4211125679156 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 15,90 cm x 12,20 cm x 4,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,11 kg |
| Artikelnummer | 67915 |
| Lege-batterij-indicator | Nee |
| Maximaal meetbereik luchtvochtigheid | 95 % |
| Maximaal temperatuurmeetbereik | 50 °C |
| Meetnauwkeurigheid van de luchtvochtigheid ± 5% RH | 40-80 % |
| Meetnauwkeurigheid van de luchtvochtigheid ± 8% RH | 20% tot 40%,80% tot 95% |
| Meetnauwkeurigheid van de temperatuur ± 1 °C | 0-40 °C |
| Meetnauwkeurigheid van de temperatuur ± 2 °C | 40-50 °C |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Minimaal meetbereik luchtvochtigheid | 20 % |
| Minimaal temperatuurmeetbereik | 0 °C |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 70 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Thermo-hygrometer |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.90 cm x 1.10 cm x 8.10 cm |
| Indicatie met smiley | Ja |
| Temperatuurweergave | Ja |
| Tijdweergave | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.