EM 49
Digitaal TENS/EMS-apparaat- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
- Massage voor ontspanning en welzijn
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Voor pijnverlichting, spierstimulatie en ontspanning
De EM 49 is een veelzijdig TENS/EMS-apparaat voor pijnverlichting, spierstimulatie en ontspanning.
Dankzij TENS ondersteunt het apparaat bij de verlichting van pijn, terwijl EMS helpt bij spiertraining en herstel. Daarnaast zorgen de verschillende massageprogramma’s voor extra ontspanning.
Dankzij TENS ondersteunt het apparaat bij de verlichting van pijn, terwijl EMS helpt bij spiertraining en herstel. Daarnaast zorgen de verschillende massageprogramma’s voor extra ontspanning.
Digitaal TENS/EMS-apparaat EM 49
3-in-1 EMS-TENS-apparaat - pijntherapie, spierstimulatie en massagespierstimulatiepijn therapiespierstimulatiespierstimulatiespierstimulatie
Het EMS-/TENS-apparaat van Beurer helpt je met TENS voor pijnstilling, ondersteunt je met EMS bij je spiertraining en biedt een prettige ontspanning. De EM 49 beschikt over 64 voorgeprogrammeerde toepassingen en 6 aanpasbare programma's, waarbij je de frequentie, pulsbreedte en on/off-tijd precies op je behoeften kunt afstemmen.
- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
- Massage voor ontspanning en welzijn
- 6 aanpasbare programma's Frequentie, pulsbreedte, On/Off-tijd programmeerbaar
- Weergave van de positie van de elektroden, voor het eenvoudiger selecteren van programma’s en plaatsen van elektroden op het lichaam
- 2 kanalen: intensiteitsniveaus individueel instelbaar
- Favoriet programma: ondersteunt bij een eenvoudige en snelle toegang tot het favoriete programma
- Bedieningselement individueel plaatsbaar dankzij riemclip


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Afteltimer | Ja |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 4,2 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 3,9 cm x 4,2 cm |
| Displaytechnologie | Inverse lcd |
| Breedte display | 3,9 cm |
| Favoriet programma | Ja |
| EAN | 4211125662059 |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aanduiding voor de plaatsing van de elektroden | Ja |
| Aantal EMS-programma's | 32 |
| Werkingsindicator | Ja |
| Functionaliteiten | TENS/EMS |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 4,40 cm x 15,90 cm x 18,10 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,3869 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 66205 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal massageprogramma’s | 20 |
| Bestanddelen van het kleefoppervlak van de elektrode | De-ionized water, crosslinked acrylic resin (acrylate), polyhydric alcohol, electrolytic salt, additives |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (excl. verpakking) | 164 g |
| Bediening | Bedieningselement op het product |
| Andere productkleur(en) | zwart |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Aantal voorgeprogrammeerde toepassingen | 64 |
| Naam product | Digitaal TENS/EMS-apparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 6.30 cm x 13.20 cm x 2.70 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Zelfprogrammering (EMS + TENS) | Ja |
| Aantal TENS-programma's | 12 |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
4.6
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
22.08.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 49
Top apparaat! Werkt perfect!
30.05.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 49
Slechte kwaliteit en klantenservice
06.06.2023 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 49
Toon alle beoordelingen