EM 80
Digitaal TENS/EMS-apparaat- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
- Ontspanning en massage
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Digitaal TENS/EMS-apparaat EM 80
EMS-TENS-apparaat voor pijntherapie, spierstimulatie en massage met 8 elektroden
Of het nu wordt ingezet als trainingshulpmiddel of voor pijntherapie en spierstimulatie, het EMS-/TENS-apparaat van Beurer is veelzijdig en flexibel inzetbaar. Met zijn 8 elektroden, 4 afzonderlijk regelbare kanalen, 30 ingebouwde programma's en de mogelijkheid om 20 programma's zelf in te stellen, kan de EM 80 optimaal aan de individuele behoeften worden aangepast.
- Transcutane elektrische zenuwstimulatie (TENS) voor pijnstilling zonder medicijnen
- Elektrische spierstimulatie (EMS) voor het trainen en regenereren van de spieren
- Ontspanning en massage
- Nauwkeurige pijnbehandeling en pijnstilling
- Nauwkeurige pijnbehandeling
- Massage voor ontspanning en welzijn
- 4 kanalen: intensiteitsniveaus individueel instelbaar
- 20 aanpasbare programma’s Frequentie, pulsbreedte, On/Off-tijd programmeerbaar
- Favoriet programma: ondersteunt bij een eenvoudige en snelle toegang tot het favoriete programma


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Aantal kanalen | 4 |
| Connect-product | Nee |
| Afteltimer | Ja |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 2,8 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 4,5 cm x 2,8 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 4,5 cm |
| Favoriet programma | Ja |
| EAN | 4211125662004 |
| Aantal elektroden | 8 |
| Aanduiding voor de plaatsing van de elektroden | Nee |
| Aantal EMS-programma's | 10 |
| Werkingsindicator | Ja |
| Functionaliteiten | TENS/EMS |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 27,50 cm x 9,00 cm x 16,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,88 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 66200 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal massageprogramma’s | 10 |
| Bestanddelen van het kleefoppervlak van de elektrode | De-ionized water, crosslinked acrylic resin (acrylate), polyhydric alcohol, electrolytic salt, additives |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 528 g |
| Bediening | Bedieningselement op het product |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Aantal voorgeprogrammeerde toepassingen | 30 |
| Naam product | Digitaal TENS/EMS-apparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.00 cm x 12.50 cm x 4.80 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Zelfprogrammering (EMS + TENS) | Ja |
| Aantal TENS-programma's | 10 |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.