EM 41/49/80/95 Elektroden 50 x 100 mm 4 stuks
Nabestelset1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Nabestelset EM 41/49/80/95 Elektroden 50 x 100 mm 4 stuks
Grote elektroden voor digitaal TENS/EMS-apparaat EM 40, 41, 41.1, 49 & 80
Nabestelset van de grote elektroden voor gebruik met de apparaten EM 40, EM 41, EM 41.1, EM 49 en EM 80.


Technische Details
| EAN | 4211125661014 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,50 cm x 18,00 cm x 1,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,06 kg |
| Artikelnummer | 66101 |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 30 g |
| Naam product | Nabestelset |
| Te gebruiken met | (VM) EM 80, (H) EM 1 R RELIEF+, EM 49, EM 49 DIR |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.