BC 27
Polsbloeddrukmeter- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Polsbloeddrukmeter BC 27
Polsbloeddrukmeter met Ø-berekening van 7 dagen
Meet eenvoudig en volledig automatisch je bloeddruk. Met slechts één druk op de knop start de volledig automatische bloeddrukmeting met de polsbloeddrukmeter van Beurer. Voor een eenvoudige classificatie van jouw meetwaarden is de bloeddrukmeter uitgerust met een gekleurde schaalverdeling. Door de hartritmestoornis herkenning herkent en waarschuwt het apparaat voor mogelijke hartritmestoornissen.
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
- Automatische voorselectie van de druk en automatische leegloopfunctie
- Voor een polsomtrek van 14,0 - 19,5 cm
- 2 gebruikers met elk 60 meetwaarden
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Incl. opbergbox
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 4,0 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 3,5 cm x 4,0 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,5 cm |
| EAN | 4211125659042 |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 10,00 cm x 11,50 cm x 10,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,32 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3074 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65904 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Deflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 171 g |
| Positioneringsindicator | Nee |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Polsbloeddrukmeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 6.00 cm x 8.40 cm x 5.50 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.