BM 40
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 40
Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting met XL-display
Veilig en eenvoudig tegelijk: Het XL-display van de Beurer bloeddrukmeter voor de bovenarm toont zowel de gemeten bloeddrukwaarden als de polsslag in één oogopslag. In een compact ontwerp en overzichtelijke weergave voor een optimale controle van de bloeddruk.
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Automatische voorselectie van de druk en automatische leegloopfunctie
- 2 gebruikers met elk 60 meetwaarden
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 35 cm
- Incl. opbergtas
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Netadapter apart verkrijgbaar
- XL-manchet (30 - 42 cm) verkrijgbaar als toebehoor


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Nee |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 5,4 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 8,3 cm x 5,4 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 8,3 cm |
| EAN | 4211125658151 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 18,50 cm x 11,00 cm x 13,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,72 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2100 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65815 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 250 |
| Meettechniek | Deflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 550 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 11.90 cm x 10.90 cm x 6.00 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.