BM 28
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Klinische validatie voor betrouwbare meetwaarden, ook tijdens de zwangerschap
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 28
Bloeddrukmeter voor de bovenarm met aanbrengcontrole en rustindicator
De bloeddrukmeter voor de bovenarm van Beurer heeft een universele manchet die ook geschikt is voor grotere bovenarmomtrekken tot 42 cm. De rustindicator geeft aan of er tijdens de meting sprake is van hemodynamische stabiliteit en dus of de meetwaarden vergelijkbaar zijn. De geïntegreerde manchetcontrole geeft je bij elke meting extra zekerheid over de juistheid van de gemeten bloeddrukwaarden. Bovendien is de meetnauwkeurigheid van de BM 28 ook tijdens de zwangerschap bevestigd door een klinisch validatieonderzoek.
- Rustindicator voor nauwkeurige meetresultaten
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Klinische validatie voor betrouwbare meetwaarden, ook tijdens de zwangerschap
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- 2 instelbare alarmtijden
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Automatische voorselectie van de druk en automatische leegloopfunctie
- 4 gebruikers met elk 30 meetwaarden
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- Netadapter apart verkrijgbaar
- Incl. opbergtas
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Medisch apparaat
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 42 cm


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Aantal alarmtijden | 2 |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Nee |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Indicator batterijniveau | Ja |
| Displayhoogte | 6,1 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 4,6 cm x 6,1 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 4,6 cm |
| EAN | 4211125658137 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,00 cm x 9,70 cm x 16,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,64 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2157 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65813 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Deflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 475 g |
| Type voeding | werkt op batterijen,geschikt voor netadapter |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 13.40 cm x 10.30 cm x 6.00 cm |
| Rustindicator | Ja |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 4 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.