BC 87
Polsbloeddrukmeter- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Positioneringsindicator: Ondersteunt de correcte uitlijning van het apparaat op harthoogte
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Polsbloeddrukmeter BC 87
Behoedzame drukopbouw en snelle meettijden voor comfortabele bloeddrukmetingen
Eenvoudig en comfortabel: Volledig automatische bloeddruk- en polshartslagmeting met de BC 87 van Beurer. Dankzij het grote XL-display en de gekleurde classificatie van de meting heb je altijd zicht op je waarden. Om de ideale meetpositie ter hoogte van het hart te bereiken, beschikt de bloeddrukmeter over een geïntegreerde positioneringsindicator.
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Positioneringsindicator: Ondersteunt de correcte uitlijning van het apparaat op harthoogte
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Extreem plat design: de ideale metgezel, ook voor onderweg
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- 2 gebruikers met elk 120 meetwaarden
- Overzichtelijk, goed afleesbaar zwart display
- Voor een polsomtrek van 13,5 - 21,5 cm
- Incl. opbergbox
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Medisch apparaat
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 5,8 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 5,7 cm x 5,8 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 5,7 cm |
| EAN | 4211125657031 |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,00 cm x 9,50 cm x 10,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,43 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3078 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65703 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 200 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 120 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 224 g |
| Positioneringsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Polsbloeddrukmeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 7.00 cm x 9.60 cm x 7.10 cm |
| Rustindicator | Ja |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.