BM 81 easyLock
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- easyLock-manchet: aanleggen, vastdraaien en starten
- Geen slangen, geen kabels - eenvoudig en nauwkeurig meten
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 81 easyLock
Bluetooth®-bloeddrukmeter voor de bovenarm met Inflation Technology & easyLock-manchet
Met de Beurer BM 81 easyLock bloeddrukmeter zijn lastige buisjes en kabels verleden tijd. Het innovatieve easyLock-systeem zorgt ervoor dat het apparaat eenvoudig aan de bovenarm kan worden bevestigd, perfect past en stevig vastzit - volledig zonder klittenbandsluiting. De gemeten waarden kunnen eenvoudig worden doorgestuurd door de 'beurerHealthManager Pro'-app en voor een langere periode worden gevolgd. De complete oplossing voor jouw gezondheid.
- easyLock-manchet: aanleggen, vastdraaien en starten
- Geen slangen, geen kabels - eenvoudig en nauwkeurig meten
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Led-risico-indicator: met gekleurde led-schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- 2 gebruikers met elk 120 meetwaarden
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 24 - 40 cm
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Medisch apparaat
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen |
| Connect-product | Ja |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 7,9 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 3,4 cm x 7,9 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,4 cm |
| EAN | 4211125655112 |
| easyClip-manchet | Nee |
| easyLock-manchet | Ja |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 20,50 cm x 18,00 cm x 13,90 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,94 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2166 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65511 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 120 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 327 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.10 cm x 14.30 cm x 2.20 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.