BM 51 easyClip
Bloeddrukmeter voor de bovenarm- easyClip-manchet: gemakkelijk aan te brengen met één handeling
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bloeddrukmeter voor de bovenarm BM 51 easyClip
Bloeddrukmeter voor de bovenarm met Inflation Technology en easyClip-manchet
Het aanbrengen van een manchet om de bovenarm is vaak een uitdaging die niet alleen tijd en zenuwen kost - in het ergste geval kan een verkeerd aangebrachte bovenarmmanchet zelfs de meetnauwkeurigheid beïnvloeden. De easyClip-manchet van de BM 51, bloeddrukmeter voor de bovenarm, van Beurer kun je met slechts één handbeweging omdoen, voor een veilige, snelle en comfortabele meting.
- easyClip-manchet: gemakkelijk aan te brengen met één handeling
- Manchetaanbrengcontrole: voor het correct aanbrengen van de manchet om de bovenarm
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting op de bovenarm
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- 2 gebruikers met elk 100 meetwaarden
- Incl. manchet voor een bovenarmomtrek van 22 - 42 cm
- Incl. opbergtas
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Medisch apparaat
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd
- Netadapter apart verkrijgbaar


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Nee |
| Manchethouder | Nee |
| Manchetaanbrengcontrole | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 6,4 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 7,4 cm x 6,4 cm |
| Displaytechnologie | led |
| Breedte display | 7,4 cm |
| EAN | 4211125652043 |
| easyClip-manchet | Ja |
| easyLock-manchet | Nee |
| ECG-meting | Nee |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 16,70 cm x 12,10 cm x 14,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,92 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2158 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65204 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 500 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 100 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 711 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Bloeddrukmeter voor de bovenarm |
| Productafmetingen (l x b x h) | 13.80 cm x 10.30 cm x 4.60 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.