BC 51
Polsbloeddrukmeter- Positioneringsindicator: Ondersteunt de correcte uitlijning van het apparaat op harthoogte
- Extreem plat design: de ideale metgezel, ook voor onderweg
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Polsbloeddrukmeter BC 51
Polsbloeddrukmeter met positioneringsindicator en vlak XL-display
De Beurer BC 51 bloeddrukmeter combineert een modern ontwerp en innovatieve techniek in één apparaat. De hartritmestoornisherkenning herkent eventuele hartritmestoornissen en de geïntegreerde risico-indicator classificeert je resultaten direct met behulp van de gekleurde schaalverdeling.
- Positioneringsindicator: Ondersteunt de correcte uitlijning van het apparaat op harthoogte
- Extreem plat design: de ideale metgezel, ook voor onderweg
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- 2 gebruikers met elk 120 meetwaarden
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- Voor een polsomtrek van 12,5 - 21,0 cm
- Incl. opbergbox
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 5,4 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 5,6 cm x 5,4 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 5,6 cm |
| EAN | 4211125650605 |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 10,10 cm x 6,70 cm x 12,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,31 kg |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65060 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 300 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 120 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 217 g |
| Positioneringsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Polsbloeddrukmeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 9.50 cm x 6.85 cm x 5.20 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.