BC 54
Polsbloeddrukmeter- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Polsbloeddrukmeter BC 54
Polsbloeddrukmeter met app en Inflation Technology
Als je betrouwbaarheid en comfort belangrijk vindt voor een polshartslagmeter, dan is de Beurer BC 54 met polsmanchet het optimale apparaat voor jou. De polsbloeddrukmeter meet zelfs tijdens het opblazen indrukwekkend snel en comfortabel en verstuurt de meetgegevens gemakkelijk via Bluetooth® naar de 'beurer HealthManager'-app. Dit maakt het voor jou eenvoudig om je waarden te controleren of je arts het verloop te laten zien.
- Inflation Technology: meting tijdens het oppompen met meer comfort en een snellere meettijd
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
- 2 gebruikers met elk 60 meetwaarden
- Overzichtelijk, goed afleesbaar zwart display
- Houd de ontwikkeling van de bloeddrukwaarden op elk moment in de gaten met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Voor een polsomtrek van 13,5 - 21,5 cm
- Incl. opbergbox
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Ja |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 4,5 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 4,3 cm x 4,5 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 4,3 cm |
| EAN | 4211125650544 |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 12,40 cm x 9,60 cm x 10,90 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,3818 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3072 |
| Verlichte bedieningsknop | Ja |
| Artikelnummer | 65054 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 150 |
| Meettechniek | Inflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 217 g |
| Positioneringsindicator | Nee |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Polsbloeddrukmeter |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.00 cm x 6.90 cm x 7.60 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
3.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
27.03.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: BC 54
Pols te dun voor manchet
12.11.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: BC 54
Onbetrouwbaar
20.10.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: BC 54
Werkt perfect
Toon alle beoordelingen