BC 21
Polsbloeddrukmeter met spraakfunctie- Spraakuitvoer van de gemeten waarden in meerdere talen: DE, EN, FR, IT, TR
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Polsbloeddrukmeter met spraakfunctie BC 21
Polsbloeddrukmeter met spraakuitvoer
De BC 21 van Beurer bepaalt door de volautomatische meting aan de pols nauwkeurig en comfortabel je bloeddruk en polsslag. Veiligheid bij de meting en interpretatie van de meetwaarden garanderen de hartritmestoornis-herkenning en de classificatie van de meetwaarden met een gekleurde schaal. Spraakuitvoer van de meetwaarden is het bijzondere kenmerk van de polsbloeddrukmeter, zodat ook oudere mensen of personen met een beperkt zicht probleemloos zelf hun bloeddruk en polsslag kunnen meten.
- Spraakuitvoer van de gemeten waarden in meerdere talen: DE, EN, FR, IT, TR
- Risico-indicator: met gekleurde schaalverdeling voor de classificatie van de meetresultaten
- Hartritmestoornisherkenning: waarschuwt bij eventuele hartritmestoornissen
- Scan & Save: bloeddrukwaarden digitaal documenteren in de app 'beurer HealthManager Pro'
- Individueel regelbare gesproken meldingen, uit te schakelen
- Volautomatische bloeddruk- en hartslagmeting aan de pols
- Automatische voorselectie van de druk en automatische leegloopfunctie
- Berekening van de gemiddelde waarde van alle opgeslagen meetwaarden en de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen
- 2 gebruikers met elk 60 meetwaarden
- Voor een polsomtrek van 14,0 - 19,5 cm
- Overzichtelijk, goed afleesbaar display
- Inclusief bloeddrukpaspoort voor documentatie van de gemeten waarden
- Incl. opbergbox
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Hartritmestoornisherkenning | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Berekening van de gemiddelde waarde mogelijk | Ja |
| Methode voor de berekening van de gemiddelde waarde | Gemiddelde van de bloeddruk ’s ochtends en ’s avonds van de afgelopen 7 dagen,Totaalgemiddelde van alle opgeslagen meetwaarden |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 4,5 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 3,8 cm x 4,5 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 3,8 cm |
| EAN | 4211125650469 |
| Volledig automatische bloeddrukmeting | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,90 cm x 10,70 cm x 10,40 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,31 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.3069 |
| Verlichte bedieningsknop | Nee |
| Artikelnummer | 65046 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Aantal metingen met één batterij (circa) | 200 |
| Meettechniek | Deflation Technology |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 187 g |
| Positioneringsindicator | Nee |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Polsbloeddrukmeter met spraakfunctie |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.70 cm x 6.70 cm x 7.00 cm |
| Rustindicator | Nee |
| Risico-indicator | Ja |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Bediening met één knop | Nee |
| Aantal gebruikers | 2 |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Ja |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.