Massage Gun MG 99 Compact
Compact massagepistool voor doelgerichte spiermassage met 4 opzetstukken
Met het stijlvolle massagepistool kunnen stijve spieren gericht worden losgemaakt. Een pluspunt van de MG 99 is zijn ergonomische vorm, voor een comfortabele behandeling. Dankzij het gewicht van slechts 620 g kun je het mini-massagepistool altijd en overal meenemen.
- 5 intensiteitsniveaus
- 4 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten
- Eenvoudig in gebruik dankzij de ergonomische handgreep
- Toepasbaar op alle spiergroepen
- Ledlampjes voor de indicatie van het accuniveau en het intensiteitsniveau


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 10 mm |
| Soorten toebehoren | Platte kop,Kogelkop,Spiraalkop,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 10 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 210 Min, |
| Kleur online shop filter [BR] | blauw |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125650032 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,00 cm x 23,00 cm x 21,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,16 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 5 |
| IP-beschermingsklasse | IP20 |
| Artikelnummer | 65003 |
| Led-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 4 |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 807 g |
| gebruik | 300 Min, |
| Andere productkleur(en) | zwart |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 16.40 cm x 5.80 cm x 18.40 cm |
| Hoofdkleur product | turkooisblauw |
| Toepassingsgebied | Afzonderlijke spiergroepen |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
5.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: MG 99 Compact
03.04.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: MG 99 Compact
Voor sporters