FM 200 Achillomed
Achillespees massageapparaat- Aangename en de doorbloeding stimulerende massage van de achillespees
- Voor het verlichten van achillespeesproblemen
- 2 intensiteitsniveaus
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Achillespees massageapparaat FM 200 Achillomed
Drukmassage voor het stimuleren van de doorbloeding met het achillespees massageapparaat
Met de Beurer Achillomed® zorg je voor verlichting van achillespeesklachten dankzij een weldadige en doorbloedingsbevorderende massage. De FM 200 vermindert klachten door 6 roterende massagekoppen en 2 snelheidsinstellingen en is bovendien in hoogte verstelbaar voor individueel gebruik.
- Aangename en de doorbloeding stimulerende massage van de achillespees
- Voor het verlichten van achillespeesproblemen
- 2 intensiteitsniveaus
- Eenvoudig te reinigen met een licht bevochtigde doek
- Functieweergave door middel van een gekleurde led op de knop
- Automatische uitschakelfunctie na ca. 15 minuten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Snoeropwinder | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125649333 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| In hoogte verstelbare poten | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 16,60 cm x 29,50 cm x 33,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,20 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| Artikelnummer | 64933 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massagekoppen | 6 |
| Massagetype | Shiatsu voetmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,55 kg |
| Rubberen antislipvoetjes | Nee |
| Gepatenteerd product | Nee |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Achillespees massageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 26.50 cm x 33.50 cm x 13.40 cm |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.