-17%
EM 50 Menstrual Relax
Menstrual Relax- Voor pijnverlichting bij menstruatie- en endometriosepijn
- Klinisch gevalideerde pijnstilling
- Combinatie van warmte en TENS
Je bespaart -17%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Menstrual Relax EM 50 Menstrual Relax
Menstrual Relax voor het verlichten van menstruatiepijn zonder medicijnen
Veel vrouwen hebben elke maand last van menstruatiepijn. Ziekten zoals endometriose kunnen ook pijn veroorzaken. De EM 50 Menstrual Relax van Beurer combineert de TENS-technologie met aangename warmte en biedt vrouwen een discrete hulp voor iedere dag voor het verlichten van pijn in de onderbuik. Dankzij de oplaadbare accu en 15 TENS-intensiteitsniveaus kun je zelf beslissen wanneer en waar je de pad gebruikt.
- Voor pijnverlichting bij menstruatie- en endometriosepijn
- Klinisch gevalideerde pijnstilling
- Combinatie van warmte en TENS
- Zacht, flexibel en discreet – sluit aan op de vorm van het lichaam
- Pijnverlichting zonder medicijnen
- Voor onderweg en thuis
- Eenvoudige bediening met 1 knop
- Eenvoudig te gebruiken met het bedieningselement op het product
- LED voor de weergave van een lage batterijspanning
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Afteltimer | Nee |
| Display | Nee |
| Favoriet programma | Nee |
| EAN | 4211125648541 |
| Materiaal van de elektroden | Water, acrylaat, kaliumchloride |
| Aantal elektroden | 2 |
| Functionaliteiten | TENS/Heat |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,10 cm x 22,40 cm x 13,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,22 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 1 |
| Instelbare intensiteit | Ja |
| Artikelnummer | 64854 |
| Lege-batterij-indicator | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 67 g |
| Naam product | Menstrual Relax |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.30 cm x 9.50 cm x 1.50 cm |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.