EM 50 gelpads 6 stuks
Gelpads1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Gelpads EM 50 gelpads 6 stuks
Gelpads voor de Menstrual Relax EM 50
50 gelpads voor gebruik met de Beurer EM 50 Menstrual Relax.


Technische Details
| EAN | 4211125648497 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 1,50 cm x 8,60 cm x 17,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,04 kg |
| Artikelnummer | 64849 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 10 g |
| Naam product | Gelpads |
| Te gebruiken met | EM 50 Menstrual Relax |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.