Vibrerende massagebal MG 10
Handige massagebal voor verkleefde bindweefsel en gespannen spieren
De MG 10 massagebal van Beurer kan dankzij trillingen en een ergonomische vorm, gespannen spieren optimaal regenereren en activeren. Door zijn grootte komt hij perfect bij de triggerpoints en is hij praktisch voor onderweg.
- Ideaal voor gerichte massage en triggerpoint massage
- Aangename trillingsmassage
- 2 intensiteitsniveaus
- Ideaal voor rug, nek, armen en benen
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Kan verklevingen van bindweefsel en spierknopen losmaken
- Aangenaam en diepwerkend soft-touch-oppervlak
- Toepasbaar op alle spiergroepen
- Geschikt om te staan, te zitten of te liggen
- Ergonomisch gevormd
- Compact design - perfect voor thuis, op reis of tijdens het sporten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Kleur online shop filter [BR] | zwart |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | ergonomisch |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125648145 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 10,00 cm x 9,20 cm x 9,70 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,2990 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Nee |
| Aantal intensiteitsniveaus | 2 |
| Artikelnummer | 64814 |
| Led-indicator | Nee |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 194 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Vibrerende massagebal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 8.00 cm |
| Hoofdkleur product | zwart |
| Toepassingsgebied | Afzonderlijke spiergroepen |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
4.7
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: MG 10
11.01.2022 | Geverifieerde aankoop
Product: MG 10
11.01.2022 | Geverifieerde aankoop
Product: MG 10
Toon alle beoordelingen