Nabestelset EM 59 Heat/EM 89 nabestelset 8 st.
Heat-gelpads voor digitaal TENS/EMS-apparaat EM 59/EM 89
Gelpads, voor gebruik met het Beurer digitale TENS/EMS-apparaat EM 59 Heat/EM 89.


Technische Details
| EAN | 4211125646554 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 1,50 cm x 8,60 cm x 17,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,03 kg |
| Artikelnummer | 64655 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 10 g |
| Naam product | Nabestelset |
| Te gebruiken met | EM 59 HEAT, EM 89 HEAT |
Productbeoordelingen
2.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
06.05.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 59 Heat/EM 89 nabestelset 8 st.
Snel gebroken en te duur.
06.12.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 59 Heat/EM 89 nabestelset 8 st.
EM 59 Gel Pads
22.10.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: EM 59 Heat/EM 89 nabestelset 8 st.
Nicht toll
Toon alle beoordelingen