MG 35 Deep Roll
Vibrerende massageroller- Diepwerkende spierontspanning
- Massageroller met vibratie voor gerichte triggerpoint massage
- 3 intensiteitsniveaus
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Vibrerende massageroller MG 35 Deep Roll
Massageroller met trilling voor gerichte triggerpointmassage en spierontspanning
Met de vibrerende massageroller MG 35 Deep Roll van Beurer is een gerichte triggerpointmassage van gespannen spieren mogelijk. Door de diepgaande massagewerking kunnen verklevingen van fasciën en verharde spieren worden losgemaakt en kan het weefsel ontspannen. De massagerol is daarom geschikt voor activering en regeneratie voor en na de training.
- Diepwerkende spierontspanning
- Massageroller met vibratie voor gerichte triggerpoint massage
- 3 intensiteitsniveaus
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- 3 draaibare rollerunits voor flexibele behandelingsmogelijkheden
- Aangenaam en diepwerkend soft-touch-oppervlak
- Lithium-ion-accu
- Geschikt om te staan, te zitten of te liggen
- Veelzijdige toepassingsmogelijkheden, zowel thuis als onderweg
- Ergonomisch gevormd


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 150 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125645502 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,31 cm x 11,30 cm x 17,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,95 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 3 |
| Artikelnummer | 64550 |
| Led-indicator | Ja |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 765 g |
| gebruik | 2 Uur, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Vibrerende massageroller |
| Productafmetingen (l x b x h) | 15.60 cm x 8.70 cm x 8.70 cm |
| Soft-Touch-oppervlak | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.