-32%
MG 185
Massage Gun- 9 intensiteitsniveaus
- 5 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
Je bespaart -32%
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
1
Adviesprijs
Dit is een prijsvergelijking en GEEN prijsverlaging of korting. "Adviesprijs" is de prijs waartegen Beurer retailers aanbeveelt hun producten te verkopen.
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice

Krachtige massage voor thuis
Na een lange werkdag of intensieve training voelen je spieren vaak vermoeid en gespannen aan. Met de Beurer Massage Gun ontspan je je spieren en geef je ze een krachtige, gerichte triggerpointmassage. Ideaal voor herstel na het sporten of om spanning los te maken.Voor het hele lichaam:5 verwisselbare opzetstukken voor verschillende spiergroepenEenvoudig in gebruik:Antisliphandgreep en LED-touchdisplay voor comfortabele bediening
Massage Gun MG 185
Ergonomisch massagepistool voor het ontspannen van de spieren met 5 opzetstukken en 9 standen
Na een lange werkdag of een inspannende training voelen het lichaam en de spieren vaak moe en vermoeid aan. Met het massagepistool MG 185 van Beurer kun je je spieren ontspannen en genieten van krachtige, maar weldadige triggerpointmassages. Spieren kunnen ook afzonderlijk en gericht worden behandeld. Met de 5 verschillende massageopzetstukken kan het stijlvolle massagepistool op het hele lichaam worden gebruikt. Dankzij de krachtige lithium-ion-accu heeft het massagepistool een gebruiksduur tot 5,5 uur.
- 9 intensiteitsniveaus
- 5 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Led-touchscreen voor een eenvoudige bediening
- Antisliphandgreep voor comfortabel gebruik
- 3 vooraf ingestelde massageprogramma's
- Voor het ontspannen en losmaken van de spieren
- Toepasbaar op alle spiergroepen
- Handige opbergkoffer voor massagepistool en opzetstukken


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 10 mm |
| Soorten toebehoren | Platte kop,Kogelkop,Opzetstuk met luchtkussen,Spiraalkop,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 10 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 3 Uur, |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | ergonomisch |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125645335 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,20 cm x 33,40 cm x 27,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,86 kg |
| Handgreep | antislip |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 9 |
| IP-beschermingsklasse | IP20 |
| Artikelnummer | 64533 |
| Led-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 5 |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,58 kg |
| gebruik | 330 Min, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 15.50 cm x 6.50 cm x 26.00 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.