MG 180
Massage Gun- 4 intensiteitsniveaus
- 6 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Massage Gun MG 180
Massagepistool voor doelgerichte spiermassage met 6 opzetstukken
Het spiermassageapparaat MG 180 van Beurer draagt door gerichte spiermassage bij aan activering en regeneratie. 6 massageopzetstukken maken een individueel gebruik mogelijk. De ergonomische vorm en de antislip-handgrepen zorgen voor een eenvoudige hantering.
- 4 intensiteitsniveaus
- 6 hoogwaardige massage-opzetstukken voor gepersonaliseerd gebruik
- Krachtige en aangename triggerpointmassage
- Met ergonomische handgreep voor eenvoudig gebruik
- Versterken en regenereren met een gerichte spiermassage
- Toepasbaar op alle spiergroepen
- Ledlampjes voor de indicatie van het accuniveau en het intensiteitsniveau


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Amplitude | 10 mm |
| Soorten toebehoren | Platte kop,grote kogelkop,Kogelkop,Opzetstuk met luchtkussen,Spiraalkop,U-vormige kop |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Laadtijd | 210 Min, |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | ergonomisch |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125644239 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 20,90 cm x 8,50 cm x 37,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,25 kg |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 4 |
| IP-beschermingsklasse | IP20 |
| Artikelnummer | 64423 |
| Led-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 6 |
| Massagetype | Triggerpointmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,42 kg |
| gebruik | 3 Uur, |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Massage Gun |
| Productafmetingen (l x b x h) | 17.50 cm x 7.00 cm x 24.00 cm |
| Toepassingsgebied | op het hele lichaam |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.