MG 135
Shiatsu massagekussen- Aangename Shiatsu massage
- Inschakelbare licht- en verwarmingsfunctie
- 4 paarsgewijs roterende massagekoppen voor een ontspannende rugmassage langs de gehele wervelkolom
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Shiatsu massagekussen MG 135
Massagekussen met aangename Shiatsu ontspanningsmassage en verwarmingsfunctie
Het MG 135 massagekussen van Beurer verwent je met een aangename Shiatsu-massage en zorgt voor ontspanning en spierherstel. Met 4 paarsgewijs draaiende massagekoppen wordt de druk- en kneedbeweging van een Shiatsu-massage op een bijzonder realistische manier nagebootst. Het effen grijze kussensloop is wasbaar op 30°C. Als je de kleur van het kussen eens wilt veranderen, kun je elk gewenst kussensloop van 40 x 40 cm over de bestaande kussenovertrek heen doen en het kussen zo aan je woonkamer aanpassen.
- Aangename Shiatsu massage
- Inschakelbare licht- en verwarmingsfunctie
- 4 paarsgewijs roterende massagekoppen voor een ontspannende rugmassage langs de gehele wervelkolom
- Veelzijdig te gebruiken voor nek, rug, benen, enz.
- Te gebruiken met alle gangbare kussenhoezen (40 x 40 cm)
- Automatische uitschakelfunctie na ca. 15 minuten
- Wasbare hoes - 30 °C
- Massagekoppen met rotatie rechts- en linksom voor een veelzijdige massage
- Comfortabel in gebruik door extra lang netsnoer
- Eenvoudig te gebruiken met het bedieningselement op het product


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Onderhoudsinstructies | Machinewas |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125644130 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,70 cm x 38,21 cm x 38,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,32 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| IP-beschermingsklasse | IP20 |
| Artikelnummer | 64413 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massagekoppen | 4 |
| Massagetype | Shiatsu-massage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,86 kg |
| Bediening | Bedieningselement op het product |
| Toepassingsgebied | bureau,thuis |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Nee |
| Naam product | Shiatsu massagekussen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 40.00 cm x 40.00 cm x 10.00 cm |
| Afneembare hoes | Ja |
| Richting | rechts en links |
| Toepassingsgebied | benen,nekgedeelte,ruggedeelte |
| Lengte van het zit-/ligoppervlak | 40 cm |
| Afmetingen zit-/ligoppervlak (L x B) | 40 cm x 40 cm |
| Breedte van het zit-/ligoppervlak | 40 cm |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.