MG 280
Yoga- en stretchmat- Imitatie van yoga- en stretchoefeningen met behulp van 7 luchtkamers
- Eenvoudige en comfortabele bediening met handschakelaar
- Optionele warmtefunctie
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Yoga- en stretchmat MG 280
Stretchmat voor het rekken van de spieren met opblaasbare luchtkamers, trillingen en warmte
Stretchen kan een ontspannend effect hebben en is goed bij spanningen, na het sporten of bij vermoeide gewrichten. De MG 280 mat van Beurer combineert effectieve rekoefeningen en losmakende massageprogramma’s. De stretchmat is voorzien van luchtkamers die zo opblazen dat je een op yoga geïnspireerde uitrekking voor schouders, rug en nek ervaart. De warmte- en trillingsfunctie kan individueel worden ingeschakeld.
- Imitatie van yoga- en stretchoefeningen met behulp van 7 luchtkamers
- Eenvoudige en comfortabele bediening met handschakelaar
- Optionele warmtefunctie
- Flexibel strekken dankzij 4 selecteerbare massageprogramma's
- Voor massage en stretching van de nek, schouders en rug
- Geïnspireerd op yoga
- keuze uit 3 intensiteitsniveaus voor luchtdrukmassage
- Veelzijdig te gebruiken voor het rekken van de spieren, ontspanning en verbetering van de beweeglijkheid
- Voor het rekken van de spieren en voor ontspanning
- Ruimtebesparend opbergen door opvouwfunctie en met praktische klittenbandsluiting voor de bevestiging
- Automatische uitschakelfunctie na ca. 15 minuten


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125643492 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 58,10 cm x 19,30 cm x 41,80 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 6,46 kg |
| Warmtefunctie | Ja |
| Aantal intensiteitsniveaus | 3 |
| Artikelnummer | 64349 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massageprogramma’s | 4 |
| Massagetype | Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 5,58 kg |
| Bediening | Handschakelaar |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Yoga- en stretchmat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 55.00 cm x 126.00 cm x 10.00 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Toepassingsgebied | nekgedeelte,ruggedeelte |
| Lengte van het zit-/ligoppervlak | 127 cm |
| Afmetingen zit-/ligoppervlak (L x B) | 127 cm x 55 cm |
| Breedte van het zit-/ligoppervlak | 55 cm |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Aantal trillingsmotoren | 2 |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.