HA 20
Gehoorversterker- 3 opzetstukken voor een individuele aanpassing aan de gehoorgang
- Medisch apparaat
- Ideaal bij een beperkt hoorvermogen
Gehoorversterker HA 20
Ergonomische hoortoestel met aanpassing aan de gehoorgang
Wie een beperkt gehoorvermogen heeft, krijgt met het Beurer hoortoestel Single HA 20 de perfecte ondersteuning. Hij kan individueel worden aangepast aan de gehoorgang en versterkt het volume van alle geluiden in gesloten ruimtes en buiten.
- 3 opzetstukken voor een individuele aanpassing aan de gehoorgang
- Medisch apparaat
- Ideaal bij een beperkt hoorvermogen
- Versterkt het volume van alle geluiden – zowel binnen als buiten
- Individuele aanpassing aan de gehoorgang


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Versterking | 45,5 dB |
| Aantal toebehoren | 3 |
| Kleur | huidskleur |
| Kleur online shop filter [BR] | beige |
| Connect-product | Nee |
| Uitvoering | BTE (achter-het-oor) |
| EAN | 4211125641061 |
| Frequentiebereik | 200-5000 Hz |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 6,70 cm x 3,90 cm x 12,90 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,10 kg |
| Artikelnummer | 64106 |
| Piekvolume | 132 dB |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 50 g |
| gebruik | 75 Uur, |
| Andere productkleur(en) | transparant |
| Plaatsingszijde | eenzijdig links of rechts |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Gehoorversterker |
| Productafmetingen (l x b x h) | 2.70 cm x 4.20 cm x 4.20 cm |
| Hoofdkleur product | beige |
| Herlaadbaar | Nee |
| Extra accu | Ja |
| Geluidsversterking | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.