MG 850 fascia-releaZer®
Bindweefselmassageapparaat- Verjongt en herstelt het spierweefsel
- Aangename trillingsmassage
- Incl. opzetstukken voor de Deep-ReleaZer
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Bindweefselmassageapparaat MG 850 fascia-releaZer®
Het bindweefselmassageapparaat lost verklevingen van het bindweefsel op en verjongt het spierweefsel
Met de fascia releaZer® is verkleefd bindweefsel heel eenvoudig los te maken. Het massageapparaat bevordert de doorbloeding en de celregeneratie door de combinatie van puntdruk en een diepe trillingsmassage, wat voor meer beweeglijkheid en mobiliteit zorgt.
- Verjongt en herstelt het spierweefsel
- Aangename trillingsmassage
- Incl. opzetstukken voor de Deep-ReleaZer
- Toepasbaar op alle spiergroepen
- 2 selecteerbare massageprogramma's
- Maakt verklevingen van het bindweefsel en spanningen los
- Meer flexibiliteit en beweeglijkheid bij regelmatig gebruik
- Vermindert een stijve rug
- Voor een optimale behandeling van de rug, nek, heupen en dijbenen
- 2 antislip handgrepen
- Incl. micro-usb-oplaadkabel
- Ledlampjes voor de indicatie van het accuniveau en het intensiteitsniveau
- Aanzienlijke verbetering van de doorbloeding
- Led-touchscreen voor een eenvoudige bediening


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Soorten toebehoren | Opzetstukken voor de Deep-ReleaZer |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125640385 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 62,50 cm x 6,90 cm x 12,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,23 kg |
| Handgreep | antislip |
| Warmtefunctie | Nee |
| Geïntegreerde accu | Ja |
| Artikelnummer | 64038 |
| Led-indicator | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Aantal massage-opzetstukken | 6 |
| Massagetype | Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 853 g |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Vooraf ingestelde massageprogramma's | Ja |
| Naam product | Bindweefselmassageapparaat |
| Productafmetingen (l x b x h) | 60.00 cm x 5.00 cm x 3.70 cm |
| Toepassingsgebied | Afzonderlijke spiergroepen |
| Soft-Touch-oppervlak | Nee |
| Garantie | 3 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.