MC 3800
Shiatsu massagestoel- keuze uit 5 massageopzetstukken voor een individuele behandeling
- Individueel instelbaar massagesysteem voor het hele lichaam met 4 massagerollen
- 3 selecteerbare automatische massageprogramma’s: Relax, Health, Therapy
Shiatsu massagestoel MC 3800
Wellness-massagestoel met Shiatsu, klop-, kneed-, rolmassage en lichaamsscanning
De massagestoel MC 3800 van Beurer in een modern design en met onderhoudsvriendelijke lederlook beschikt over een Shiatsu-, klop-, kneed- en rolmassage en een lichaamsscanfunctie. Bovendien kunnen de rugleuning en voetensteun individueel worden versteld, zodat je de stoel optimaal aan je behoeften kunt aanpassen.
- keuze uit 5 massageopzetstukken voor een individuele behandeling
- Individueel instelbaar massagesysteem voor het hele lichaam met 4 massagerollen
- 3 selecteerbare automatische massageprogramma’s: Relax, Health, Therapy
- Eenvoudige bediening met draadloze handschakelaar
- Shiatsu, klop-, kneed-, en rolmassage
- Ontspannende trillingsmassage in het zit- en voetgedeelte
- Trillingsmassage met 15 intensiteitsniveaus
- Relaxpositie: horizontale ligfunctie
- Handmatig verstelbare rugleuning en voetensteun


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Automatische uitschakeling | Nee |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 15 Min, |
| Lichaamscanfunctie | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Display | Nee |
| EAN | 4211125640170 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 102,00 cm x 77,00 cm x 73,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 55,23 kg |
| Aantal intensiteitsniveaus | 3 |
| Artikelnummer | 64017 |
| Type netstekker | Schuko-stekker |
| Aantal massageprogramma’s | 3 |
| Aantal massagerollen | 4 |
| Massagetype | Klopmassage,Kneedmassage,Rolmassage,Shiatsu-massage,Trillingsmassage |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 54,2 kg |
| Bediening | Handschakelaar |
| Type voeding | werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Shiatsu massagestoel |
| Productafmetingen (l x b x h) | 73.00 cm x 109.00 cm x 102.00 cm |
| Draaifunctie | 180° draaibaar |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.